E-mail: mas-trestsko@seznam.cz  //  Telefon: 725 774 709

Uložit

+

Archiv pozvánek

28. března 2019 od 16 hodin //

27. února 2019 od 9.30 hodin v kanceláři MAS// Seminář pro potenciální žadatele v rámci 5. Výzvy MAS Trestsko pro IROP
pořadatel: MAS Třešťsko

MAS Třešťsko Vás zve na seminář, na kterém se budou moci potenciální žadatelé seznámit s možností získání podpory pro základní školy. V rámci setkání podá MAS informace ohledně postupu administrace v Žádosti o podporu či bude hovořit o problematice výběrových řízení v IROP. Prostor bude vyhrazen i na případné dotazy. Za předpokladu, že byste měli o tento seminář zájem, kontaktujte prosím kancelář MAS prostřednictvím mailu mas-trestsko@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 725 774 708.

22. ledna 2019 od 16 hodin v Třešti // Focus Group v Třešti
pořadatel: MAS Třešťsko

MAS Třešťsko Vás zve na setkání zvané Focus Group, kde se budou řešit potřeby z území. Vzhledem k tomu, že MAS vstupuje do 2. poloviny programového období a má možnost změnit Strategii území na základě vzešlých požadavků z tohoto jednání, uvítáme účast každého, kdo má zájem získat dotaci z PRV nebo IROP.

 

15. ledna 2019 od 17 hodin // Focus Group ve Větrném Jeníkově
pořadatel: MAS Třešťsko

MAS Třešťsko Vás zve na setkání zvané Focus Group do Větrného Jeníkova, kde se budou řešit potřeby z území. Vzhledem k tomu, že MAS vstupuje do 2. poloviny programového období a má možnost změnit Strategii území na základě vzešlých požadavků z tohoto jednání, uvítáme účast každého, kdo má zájem získat dotaci z PRV a IROP.

 

15. listopadu 2018 od 14 hodin // Seminář pro potenciální žadatele v rámci 4. Výzvy MAS Třešťsko pro IROP
pořadatel: MAS Třešťsko

MAS Třešťsko Vás zve na seminář, na kterém se budou moci potenciální žadatelé seznámit s možností získání podpory na hasičské stanice. V rámci setkání podá MAS informace ohledně postupu administrace v Žádosti o podporu či bude hovořit o problematice výběrových řízení v IROP. Prostor bude vyhrazen i na případné dotazy. Pozvánku naleznete zde.

 

10. dubna 2018 od 16 hodin // Komunitní projednání IROP
pořadatel: MAS Třešťsko

Zveme Vás na komunitní projednání IROP, které se bude konat dne 10. 4. 2018 v prostorách MěÚ Třešť od 16 hodin. Na komunitním projednání bychom rádi zmapovali aktuální potřeby území MAS Třešťsko pro IROP, které budou mít vliv na změnu Strategického plánu LEADER, finančního plánu a indikátorů. Pokud by jste měli zájem se dostavit na projednání, prosím o nahlášení účasti do 5. 4. 2018. Děkujeme a budeme se těšit na setkání.

 

27. února 2018 od 16 hodin // Seminář pro žadatele v rámci 2. Výzvy MAS Trestsko pro PRV
pořadatel: MAS Třešťsko

MAS Třešťsko Vás zve do prostor Kulturního domu v Třešti na pořádaný seminář pro žadatele v rámci 2. Výzvy PRV. Případným žadatelům budou poskytnuty informace k dané výzvě. Prostor bude vyhrazen i na případné dotazy.